Doroczne spotkanie rejestratorów EURid
Dnia 17.10.2019 r. odbyło się doroczne spotkanie akredytowanych rejestratorów domen europejskich.
2019-10-17, 16:56

Spotkanie było okazją do pozyskania informacji na temat pozycji domen .eu na świecie, planów technicznych i marketingowych rejestru EURid, jak również wymiany poglądów pomiędzy akredytowanymi przez rejestr podmiotami uprawnionymi do zarządzania domenami europejskimi.

Niewątpliwie największe wyzwania rejestru EURid na nadchodzące miesiące to zbliżający się Brexit i wykluczenie możliwości utrzymywania domen .eu przez podmioty z siedzibą w Wielkiej Brytanii a także coraz większa ilość przypadków wykorzystywania domen europejskich do ataków phishingowych i działania prewencyjne Rejestru.

HRD.pl, niezmiennie od 2006 roku, utrzymuje pozycję rejestratora numer 3 pod względem domen europejskich rejestrowanych z Polsce.

KONTAKT / AUTOR
Dział PR
ZAŁĄCZNIKI
1.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.