Certyfikat uznania dla właściciela marki HRD
Miło nam zakomunikować, iż zostaliśmy nagrodzeni Certyfikatem Uznania przez wiodącego dostawcę domen globalnych i narodowych - Rejestratora ResellerClub (dawne Directi).
2019-10-07, 15:26

Marka HRD.pl współpracuje z ResellerClub od 2006 roku.

Przez ponad 13 lat wspólnej działalności i wymiany doświadczeń staliśmy się jednym z czołowych partnerów ResellerClub w Europie Środkowo-Wschodniej. Cieszy nas, że zostaliśmy docenieni za nasze praktyki biznesowe oraz bogate portfolio domen, które obsługujemy wspólnie z Rejestrem PDR Solutions (właścicielem ResellerClub) - podkreśla Anna Szulkowska z HRD.pl.

Marka HRD.pl oferuje obecnie ponad 800 rozszerzeń domen globalnych i narodowych, głównie obsługiwanych z Rejestrze PDR Solutions. Kolejne nowe domeny pojawią się w HRD.pl już w przyszłym miesiącu.

/certyfikat w załączeniu/

KONTAKT / AUTOR
Dział PR
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.