Nieplanowana przerwa techniczna z 4 na 5.10.l2019 r.
Szanowni Partnerzy, Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą nieplanowej przerwy technicznej w naszym systemie.
2019-10-05, 02:14

Informujemy, iż w dniu 4.10.2019 r. w godzinach wieczornych (przed 20.00) zaobserwowaliśmy brak działania naszego systemu. Powodem przerwy była poważna awaria sprzętowa naszego dostawcy odpowiedzialnego za kolokację naszych danych. Dostawca podjął niezwłoczne czynności naprawcze, które zakończyły się w godzinach wczesno-nocnych. W tym czasie dane Państwa oraz Abonentów były w 100% bezpieczne. Wczorajsza przerwa jak również chwilowe niestabilności infrastruktury w dniu 3.10.2019 r. miały podobny charakter. Obecnie dostawca kolokacji pracuje nad rozwiązaniem, które ma zapobiec podobnym przypadkom w przyszłości.

W dniu dzisiejszym nasze biuro jest do Państwa dyspozycji w godzinach 8.00-16.00

Przepraszamy Państwa za wszelkie niedogodności.

KONTAKT / AUTOR
Dział PR
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.