Zasilaj konto bez logowania!
Dla wszystkich Partnerów HRD udostępniliśmy możliwość automatycznego zasilania konta bez konieczności logowania do systemu.
2019-10-02, 12:24

Od dzisiaj Partner sam decyduje o terminie i kwocie kolejnego zasilenia bez konieczności logowania do systemu. Wystarczy ustalić kwotę poziomu bezpieczeństwa wymaganych środków na koncie w HRD oraz preferowaną kwotę kolejnego zasilenia. W przypadku przekroczenia limitu środków system sam wygeneruje nowe zamówienie. Partner otrzyma email z możliwością natychmiastowej wpłaty z użyciem Dotpay.

Jest to dodatkowe narzędzie do kontrolowania stanu konta w HRD, szczególnie dla Partnerów korzystających głównie z Paneli Sprzedażowych. Nowa funkcja nie wymaga logowania do Panelu głównego Partnera i zawiera opcję szybkiej wpłaty, co jest istotne w sytuacjach nagłych - podkreśla Anna Szulkowska z HRD.pl.

KONTAKT / AUTOR
Dział Marketingu
HRD.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.