Nowość! Certyfikaty SSL za 19,00 zł netto/rok!
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Partnerów hurtownia HRD.pl wprowadza do oferty nowe tanie certyfikaty SSL z gwarancją wystawcy od 10.000 USD.
2019-09-17, 09:50

Hurtownia HRD.pl postawiła na markę Trustico.  Trustico to doświadczony i sprawdzony dostawca SSL na całym świecie.

Wybór Trustico nie był przypadkowy. Jest to wystawca od wielu lat obecny na rynku SSL. Chcemy pozostać bardzo konkurencyjni również w segmencie płatnych SSL, dlatego stawiamy na proste w rejestracji i instalacji certyfikaty z walidacją online, kompatybilne ze zdecydowaną większością przeglądarek - podkreśla Anna Szulkowska z HRD.pl

Nowa oferta w HRD.pl:

Trustico Single Site SSL - 19,00 zł netto/rok

Trustico SSL Wildcard - 149,00 zł netto/rok

Pełna oferta SSL w HRD.pl znajduje się tutaj: https://www.hrd.pl/cennik/cennik-certyfikatow-ssl/

KONTAKT / AUTOR
Dział Marketingu
HRD.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.