15 lat hurtowni domen HRD.pl!
Serwis HRD.pl zrzeszający ponad 4000 Partnerów – resellerów domen i SSL - kończy 15 lat.
2019-11-04, 14:15

Platforma HRD.pl powstała 15 lat temu jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku związane z szybkim rozwojem małych i średnich firm hostingowych, których nie stać było na zakładanie własnych akredytacji oraz utrzymywanie stałego zespołu IT rozwijającego funkcjonalności niezbędne do po sprzedażowej obsługi Abonenta – wyjaśnia Anna Szulkowska z HRD.pl.

Obecnie HRD.pl skupia ponad 4000 Partnerów z Polski i zagranicy (głównie Wielkiej Brytanii i Niemiec), obsługując rocznie ponad 300.000 nazw domen internetowych z portfolio sięgającym blisko 1000 produktów. 

HRD.pl oferuje Partnerom wiele dróg komunikacji z platformą: api, whmcs, ramki, cms a także bezpłatne Panele do zarządzania usługami Partnera oraz darmowe Panele dla Abonentów Partnera.

W ostatnich latach HRD.pl zainwestowało w wiele darmowych funkcjonalności umożliwiających Partnerom lepszą obsługę sprzedażową i marketingową Abonentów: Panele Abonenta połączone z koszykiem zamówień, cenniki z wbudowanym modułem promocji oraz kodami rabatowymi, moduł ewidencji z obsługą proform, vatów oraz nadpłat i niedopłat, system przypomnień mailowych, telefonicznych i sms-owych dla Abonentów oraz pełną customizację Paneli i treści reklamowych.

Od początku istnienia HRD.pl pozostaje największym programem do resselingu domen w Polsce.

Z okazji 15-lecia platforma zaprasza wszystkich Partnerów do skorzystania z urodzinowych rabatów. Więcej na:  https://www.hrd.pl/cennik/promocje/

KONTAKT / AUTOR
Dział PR
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy