Jeszcze tylko 2 tygodnie na zgłoszenie strony .eu do konkursu EURid!
HRD.pl zachęca do wzięcia udziału w Web Awards - corocznym konkursie na najlepszą europejską stronę. Konkurs organizuje rejestr domen .eu - EURid.
2019-07-15, 13:12

Posiadasz ciekawą stronę w adresie .eu? Zgłoś ją do konkursu Web Awards i wygraj 2-miesięczną reklamę billboardową na lotnisku w Brukseli! Oprócz darmowej reklamy strony na międzynarodowym lotnisku w samym sercu Europy, uczestnicy otrzymają zaproszenie na uroczystą galę wręczenia nagród, która odbędzie się 20 listopada 2019 r. w Brukseli.

Zgłoszenia przyjmowane są na https://webawards.eurid.eu/ w pięciu kategoriach: liderzy (biznes narodowy o ugruntowanej pozycji na rynku), rising stars (start-upy), laurels (instytucje edukacyjne, organizacje charytatywne, projekty pan europejskie), house of eu (blogerzy, media, news media), better world (inicjatywy i organizacje pro środowiskowe) -wyjaśnia Anna Szulkowska z HRD.pl.

HRD.pl zachęca wszystkich Partnerów do zgłaszania nominacji polskich stron w adresie eu. Zgłoszenia przyjmowane są do 1 sierpnia 2019 roku.

KONTAKT / AUTOR
Dział Marketingu
HRD.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy